FKKSS NA XXXV SAJMU KNJIGA U SARAJEVU

Razveselite svoj um i proširite svoje vidike na XXXV Internacionalnom sarajevskom sajmu knjiga i učila! 📚

Posjetite štand Univerziteta u Sarajevu, gdje vas očekuje bogatstvo znanja i inspiracije.

Od 17. do 22. aprila, Univerzitet u Sarajevu će biti jedan od ponosnih izlagača na ovom prestižnom događaju. Svojom prisutnošću na sajmu, Univerzitet u Sarajevu nastavlja svoju tradiciju promicanja obrazovanja i kulture, nudeći posjetiteljima priliku da istraže širok spektar knjiga i učila iz različitih disciplina.

Bilo da ste ljubitelj književnosti, strastveni istraživač ili tražite inspiraciju za svoje akademske poduhvate, štand Univerziteta u Sarajevu nudi nešto za svakoga. Upustite se u razgovor s predstavnicima fakulteta, istražite najnovije naslove ili se jednostavno prepustite čarima knjiga koje će oplemeniti vašu biblioteku.

Pridružite nam se na XXXV Internacionalnom sarajevskom sajmu knjiga i učila, otkrijte svijet znanja i budite inspirisani! 🌟 #SarajevoSajamKnjiga #FKKSS #UniverzitetuSarajevu #Obrazovanje #Kultura