top of page

Updated: 4 days ago

Sa zadovoljstvom Vas pozivamo na događaj pod nazivom "Navigating the Geopolitical Landscape of NATO and EU Relations in the Western Balkans", koji će se održati 16. aprila 2024. godine na Fakultetu za kriminalistiku, kriminologiju i sigurnosne studije Univerziteta u Sarajevu sa početkom u 10:30 h.

Ovaj događaj predstavlja izuzetnu priliku da se upoznate s ključnim geopolitičkim

pitanjima koja oblikuju odnose NATO-a i Evropske unije u regiji Zapadnog Balkana. Kroz seriju predavanja i diskusija, vodeći stručnjaci i diplomate podijelit će svoja znanja, analize i uvide o trenutnim izazovima i perspektivama.

Molimo Vas da potvrdite svoje učešće najkasnije do 10. aprila 2024. godine na mail

lejla.arnaut@atlantskainicijativa.org, kako bismo osigurali Vaše mjesto na ovom događaju.

Agenda_ AI_Carnegie_FKKSS
.pdf