Sastanak Tima za nadzor nad provedbom Strategije i Akcionog plana za sprečavanje i suzbijanje zloupotrebe opojnih droga u Kantonu Sarajevo

U utorak 26.03.2024. godine održan je konstituirajući sastanak Tima za nadzor nad provedbom Strategije i Akcionog plana za sprečavanje i suzbijanje zloupotrebe opojnih droga u Kantonu Sarajevo za period 2024.-2028. godine. Zamjenica predsjednika Tima je predstavnica Fakulteta za kriminalistiku, kriminologiju i sigurnosne studije Univerziteta u Sarajevu prof. dr Irma Deljkić.

Na inicijativu ministra unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo Admira Katice imenovan je Tim i održan konstituirajući sastanak na kojem je utvrđen plan aktivnosti, doneseni zaključci po kojima će se djelovati u narednom periodu, te definisani rokovi.